VW TIGUAN VAN (5N_) 1.4 TSI (5N1) - Spínač / relé od 8/2010 do 5/2011, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, Skříň/SUV
| Hmotnost [kg] | 0,113 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 6 |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,113 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 6 |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost