VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI - Spínač / relé od 8/2001 do 6/2005, 1781 ccm, 132 kW, 180 hp, AUQ, AWP, BEK, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla s palubním počítačem |
|---|---|
| Počet koncovek | 13 |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| číslo relé | 192 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,111 kg |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s dešťovým senzorem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci intervalu stírání |
| Počet kontaktů zástrčky | 14 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí palubního počítače |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí s intervalem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16420 |
|---|---|
| číslo relé | 603 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 1 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
Dostupnost