CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) - Spínač / relé od 7/1996 do 12/2011, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3A), KFW (TU3JP), KFX (TU3JP), velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 5 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 5 A |
Dostupnost
| Kód motoru | TU3JP |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se zadním stěračem |
| Barva | černá |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Přepínací funkce | s funkcí zadního ostřikovače-stěrače |
| Přepínací funkce | s ostřikem a setřením |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 5 A |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez dešťového senzoru |
|---|
Dostupnost