MINI MINI (R50, R53) One - Tempomat od 4/2003 do 9/2006, 1398 ccm, 55 kW, 75 hp, W10 B14 A, Šikmá zadní část
| druh provozu | elektronický |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| napětí od [V] | 7 V |
| Napětí do [V] | 16 V |
Dostupnost
| montovaná strana | Pracovní válec spojky |
|---|---|
| Typ snímače | Hallův senzor |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31886 |
|---|---|
| montovaná strana | prostor pro nohy |
| Hmotnost [kg] | 0,004 kg |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost