PEUGEOT 806 (221) 2.0 Turbo - Tempomat od 6/1994 do 8/2002, 1998 ccm, 108 kW, 147 hp, RGX (XU10J2TE), velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 22 mm |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 22 mm |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | červená |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Barva | červená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | N/A |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Rozměr klíče | N/A |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost