OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 LPG (_76) - Parkovací senzor od 4/2013, 1364 ccm, 103 kW, 140 hp, A 14 NET, B 14 NET, D 14 NET, SUV
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 23428268 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | HB138848 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
| Jednotka množství | Sada |
| vícedílný | dvoudílný |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2016 |
| Číslo podvozku (VIN) do | GB999999 |
| Typ vozidla | Mokka X |
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 1235281 |
| pro OE číslo | 39006734 |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | WP |
| Průměr v mm | 15,36 mm |
| Délka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 28 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Požadovaný počet kusů | 8 |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Tvar | rovný |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s upevňovacím kroužkem |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-72-0001 |
| párová čísla výrobku | 970176 |
| Barva zásuvky | černá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost