VW EOS (1F7, 1F8) 1.6 FSI - Parkovací senzor od 6/2006 do 5/2008, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, BLF, Kabriolet
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| pro OE číslo | 3C0 919 275 S |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1F8000001 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1F7060000 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1F-8-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1F-BV006 059 |
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| Barva | černá |
| Tvar | rovný |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1F-7-060 000 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Napětí [V] | 12 V |
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1F-7-060 000 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324100 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 150 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Alternativní sada opravy | 2324065 |
| Provedení zásuvky | Female |
| Počet vedení | 3 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
| Profil kabelu od [mm2] | 0,5 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 0,5 mm2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Průměr v mm | 15,36 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Průměr v mm | 15,36 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
Dostupnost