PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 16V - Parkovací senzor od 8/2005 do 12/2010, 1749 ccm, 92 kW, 125 hp, 6FY (EW7A), kombi
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka [mm] | 50 mm |
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Výška [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
| barva krytu | černá |
Dostupnost