VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI - Parkovací senzor od 6/2009 do 1/2011, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, CDAA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | střední část |
| ne pro variantu vybavení | GTD,GTI |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| ne pro variantu vybavení | GTD,GTI |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| ne pro variantu vybavení | GTD,GTI |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | IAM |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | IAM |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| verze | OE |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s poloautomatickým parkovacím asistentem |
| Průměr v mm | 15,44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | boční vestavba |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
Dostupnost