RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.2 TCe 115 (FW02, FW14) - Parkovací senzor od 7/2013, 1197 ccm, 84 kW, 115 hp, H5F 400, H5F 408, H5F 412, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 15,48 mm |
| Délka [mm] | 42,35 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 15,48 mm |
| Délka [mm] | 33,8 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Typ vozidla | Kangoo Rapid |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Číslo technické informace | DAIMLER |
| Způsob montáže | zasunutý |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost