LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) 2.7 TD 4x4 - Parkovací senzor od 9/2009 do 12/2018, 2720 ccm, 140 kW, 190 hp, 276DT(TDV6), uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | DA673999 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | DA999999 |
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | vnější |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Průměr v mm | 15,44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Průměr v mm | 15,35 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
Dostupnost
| pro OE číslo | LR038533 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0 919 275 S |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | přední |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | LR010927 |
|---|---|
| pro OE číslo | LR038084 |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | LR011602 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost