PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína (5_, G_) 1.1 - Parkovací senzor od 6/1996 do 9/2005, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Množství | 4 |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,375 kg |
| Barva | černá |
| Tvar | rovný |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.sadou |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| barva krytu | černá |
| Počet senzorů | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6590.95 |
|---|---|
| pro OE číslo | 6590.Q2 |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 16,6 mm |
| Délka [mm] | 28,4 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost