MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T (210.270) - Parkovací senzor od 6/1997 do 3/2003, 4266 ccm, 205 kW, 279 hp, M 113.940, kombi
| pro OE číslo | A0005425418 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Tvar | rovný |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30,56 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 003 542 87 18 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| pro OE číslo | A 000 542 54 18 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | stříbrná |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost