FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) - Parkovací senzor od 12/2010, 1242 ccm, 51 kW, 69 hp, 169 A4.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| montovaná strana | pravá zadní |
| Část | vnitřní část |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 3 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | 3C0 919 275 S |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| pro OE číslo | 28438JZ00B |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Průměr v mm | 15,44 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,014 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,014 kg |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet koncovek | 4 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 3 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0 919 275 S |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | zadní |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 71747818 |
|---|---|
| pro OE číslo | 96890 2S000 |
| montovaná strana | zadní |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost