HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 CRDi - Parkovací senzor od 8/2009 do 12/2015, 1995 ccm, 135 kW, 184 hp, D4HA, SUV
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | Bok vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 75 mm |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
| verze | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| Tvar zásuvky | zaoblený |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez poloautomatického parkovacího asist.systému |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s poloautomatickým parkovacím asistentem |
| Průměr v mm | 15,35 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Barva | šedá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet koncovek | 6 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Počet koncovek | 6 |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,025 kg |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Chemická vlastnost | vhodný pro další nátěr |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tvar | zahnutý do úhlu |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| pro OE číslo | 957202S000 |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 968902S100 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Průměr v mm | 15,5 mm |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| pro OE číslo | 957202S101 |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Barva | černá |
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Typ snímače | ultrazvukový senzor |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Kód barvy | GRU |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost