SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 - Čerpadla od 2/2001 do 6/2006, 2792 ccm, 150 kW, 204 hp, AUE, BDE, Šikmá zadní část
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| jen ve spojení s | 1J0 955 665 H |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla se stěrači vzadu |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| druh pumpy | Duální pumpa |
| Průměr výstupu 2 [mm] | 3,4 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| pro OE číslo | 251 965 561 B |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| pro OE číslo | 251 965 561 B |
| Hmotnost [kg] | 0,335 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3D0 965 561 D |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3D0 965 561 D |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,41 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 3D0 965 561 D |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | FORD 1040347 |
| pro OE číslo | MB 001 201 20 00 |
| pro OE číslo | VW 251 965 561 B |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 3D0 965 561 D |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 95VW 8502 BA |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16137 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,414 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0001 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0002 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0003 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0004 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0001 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0002 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0003 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V99-16-0004 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 251 965 561 B |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1J0965561A |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Tlak [bar] | 0,1 bar |
| druh provozu | elektrický |
| dodávané množství [l/h] | 700 l/h |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost