MERCEDES-BENZ R-CLASS (W251, V251) R 500 4-matic (251.075, 251.175) - Čerpadla od 8/2005 do 12/2014, 4966 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.960, M 113.971, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 18972 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A 204 835 03 64 |
| Průměr 1 [mm] | 20 mm |
| Průměr 2 [mm] | 20 mm |
| druh provozu | elektrický |
| Dodávané množství [l/min] | 12 l/min |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2007 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A 639 835 00 64 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2007 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | A 639 835 00 64 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,282 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| pro OE číslo | 204 835 0364 |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| agregáty/kladky | Vodní čerpadlo |
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| agregáty/kladky | Vodní čerpadlo |
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost
| montážní pohon | Vodní čerpadlo |
|---|---|
| agregáty/kladky | Vodní čerpadlo |
| Napětí [V] | 12 V |
Dostupnost