BMW 5 (E60) 520 i - Čerpadla od 9/2007 do 2/2010, 1995 ccm, 115 kW, 156 hp, N46 B20 B, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 18945 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 64 11 6 988 960 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 64 12 9 227 715 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 64 11 6 988 960 |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 64 12 9 227 715 |
| pro OE číslo | LR064320 |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost
| druh provozu | elektronický |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18945 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| druh provozu | elektrický |
Dostupnost