RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) - Příslušenství od 10/1998 do 10/2002, 1998 ccm, 103 kW, 140 hp, F4R 700, F4R 701, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 09/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | BREMBO |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 5 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | způsobilý pro poživatiny |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 200 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 1500 °C |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Obsah [g] | 35 g |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,018 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Rozměr klíče | 40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Jakost/třída | 8.8 |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 12 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost