CITROËN XSARA karoserie/kombi 2.0 HDi - Příslušenství od 9/2000 do 3/2005, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), karoserie/kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Brzdový systém | Bosch |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| Množství | 8 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | Bosch |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 247 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Rozměr klíče | Torx-30 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost