PEUGEOT BOXER valník/podvozek e-Boxer - Příslušenství od 11/2021 do 10/2023, ccm, 100 kW, 136 hp, A3H256B42G000, valník/podvozek
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1600 kg |
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1600 kg |
| Užitné zatížení | není určeno pro zvýšené užitečné zatížení |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | Bosch |
| Množství | 8 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1600 kg |
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| Brzdový systém | Brembo |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1600 kg |
| Užitné zatížení | není určeno pro zvýšené užitečné zatížení |
| Brzdový systém | Brembo |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 2000 kg |
| Brzdový systém | Brembo |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 2000 kg |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 37 mm |
| Velikost závitu | M8x1,25 |
| Rozměr klíče | 12 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 320/78 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,462 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Průměr 1 [mm] | 320 mm |
| Průměr 1 [mm] | 323 mm |
| Průměr 1 [mm] | 78 mm |
| Průměr 2 [mm] | 320 mm |
| Průměr 2 [mm] | 78 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 78 mm |
| Vnější průměr [mm] | 320 mm |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | kataforézně základovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 231-04-042 |
| párová čísla výrobku | 11246 |
| párová čísla výrobku | 131-07-628 |
| párová čísla výrobku | 1651374 |
| párová čísla výrobku | 178423 |
| párová čísla výrobku | 19-3255 |
| párová čísla výrobku | 232308 |
| párová čísla výrobku | 33 10 5502 |
| párová čísla výrobku | 57SKV663 |
| párová čísla výrobku | 6115104 |
| párová čísla výrobku | 724 054 |
| párová čísla výrobku | 8125 15202 |
| párová čísla výrobku | BSP-6001R |
| párová čísla výrobku | J3350816 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1600 kg |
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost