IVECO DAILY VI Krabice 55S18, 55C18, 70S18, 70C18 - Příslušenství od 6/2022, 2998 ccm, 129 kW, 175 hp, F1CFL411B, Krabice
| Konstrukční rok do | 07/2024 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| povrch | pozinkovaný |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 296 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Množství | 12 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| verze | 65C/70C |
| párová čísla výrobku | 75726 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| verze | 65C/70C |
| párová čísla výrobku | 75727 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2024 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2024 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2024 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2024 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Množství | 4 |
Dostupnost