VW GOLF VIII (CD1, DA1) 1.5 eTSI - Příslušenství od 3/2024, 1498 ccm, 85 kW, 116 hp, DXDE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| povrch | Chrom-(V1) |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | TPM1000 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
| Množství | 13 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | ATE |
| Množství | 15 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | ATE |
| Množství | 15 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 340 mm |
| párová čísla výrobku | 116 825 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 340 mm |
| párová čísla výrobku | 116 824 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Rozměr klíče | Torx-30 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,049 kg |
| Brzdový systém | TRW |
| Počet dílů [dílný] | 13 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Množství | 2 |
| povrch | Chrom-(V1) |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 8DZ 355 209-991 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Počet dílů [dílný] | 13 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| povrch | Chrom-(V1) |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | TPM1000 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Rozměr klíče | Torx-30 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | hliník |
| Vnější průměr [mm] | 332 mm |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| párová čísla výrobku | 118 945 |
Dostupnost