VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 - Příslušenství od 5/2005 do 12/2013, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BSE, BSF, CCSA, CMXA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0615612AB |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Materiál | ocelový plech |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 325 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18223 |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 253 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 255 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 260 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Druh pohonu | pohon předních kol |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18223 |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 255 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Druh pohonu | pohon předních kol |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|
Dostupnost