RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) - Příslušenství od 5/2005 do 11/2008, 1870 ccm, 81 kW, 110 hp, F9Q 804, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | větráno |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Tvar pružiny | Zádržná pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
| párová čísla výrobku | V46-0950 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,361 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
| párová čísla výrobku | V46-0952 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,361 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
| párová čísla výrobku | V46-0951 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 702 327 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 702 326 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 6531187 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | Varga |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 100 / 295 mm |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 57578 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 100 / 295 mm |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 57577 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 58187 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost