AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 FSI quattro - Příslušenství od 6/2006 do 3/2011, 4163 ccm, 257 kW, 350 hp, BVJ, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| povrch | Chrom-(V1) |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | TPM1000 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | Girling, TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | Girling, TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | TRW |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | TRW |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Množství | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,539 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 174633 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,539 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 174632 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| Omezení výrobce | LUCAS |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 1667526 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Ate. |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost