HONDA CIVIC VIII limuzína (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1) - Příslušenství od 9/2005 do 2/2012, 1799 ccm, 103 kW, 140 hp, R18A1, R18A2, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 5 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | způsobilý pro poživatiny |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 200 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 1500 °C |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Obsah [g] | 35 g |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| povrch | geometrizováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Průměr 1 [mm] | 335 mm |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
| Průměr 1 [mm] | 275 mm |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Nih |
| Brzdový systém | Nissin |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Nissin |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 43253SMGE01 |
|---|---|
| montovaná strana | 1. Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 260 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 231-04-077 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 275 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 247 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 348 mm |
| Průměr 2 [mm] | 57,3 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
Dostupnost