RENAULT RAPID Skříňová/velkoprostorová limuzína (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A) - Příslušenství od 9/1991 do 3/1998, 1239 ccm, 40 kW, 55 hp, C3G 710, C3G 712, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bendix |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bendix |
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| typ brzdového kotouče | plný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bendix |
| Brzdový systém | Bendix |
| Číslo technické informace | K0023 |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| Velikost závitu | M8 x 17 |
|---|---|
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Rozměr klíče | 40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Jakost/třída | 8.8 |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 12 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M8 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bendix |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | BOSCH/BENDIX |
Dostupnost