HYUNDAI H-1 / STAREX autobus (A1) 2.4 - Příslušenství od 2/2003 do 4/2004, 2351 ccm, 101 kW, 137 hp, G4JS, autobus
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 5 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | způsobilý pro poživatiny |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 200 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 1500 °C |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Obsah [g] | 35 g |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | AISIN |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Mando System |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| pro OE číslo | 581014AA26 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Šířka [mm] | 73,3 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | AKE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,0465 kg |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| Číslo technické informace | K0160 |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | AISIN |
Dostupnost