OPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19) - Příslušenství od 8/1992 do 7/1993, 1598 ccm, 51 kW, 69 hp, C 16 LZ2, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 57SKV239 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 57SKV238 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | S |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | R |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | R#999999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Průměr 2 [mm] | 87 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| párová čísla výrobku | 11154 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| Průměr 2 [mm] | 87 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| párová čísla výrobku | 11153 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | S#000001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
| Typ brzdového třmenu | Brzdič se dvěma úchyty |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 87 mm |
| povrch | žlutě chromováno |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr 1 [mm] | 158 mm |
| Průměr 2 [mm] | 290 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | M5999999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | M5999999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 0/87 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 0/87 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 0/100 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 0/100 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 273/87 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| nové provedení | Ano |
Dostupnost