MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE 4-matic (124.290) - Příslušenství od 9/1986 do 6/1993, 2960 ccm, 132 kW, 180 hp, M 103.985, kombi
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 57SKV621 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 356/100 mm |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Barva | černá |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 305 mm |
| párová čísla výrobku | 131-07-182 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Barva | černá |
| vnitřní průměr [mm] | 51 mm |
| Vnější průměr [mm] | 305 mm |
| párová čísla výrobku | 131-07-181 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 51 mm |
| Průměr 2 [mm] | 305 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 3024372 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 51 mm |
| Průměr 2 [mm] | 305 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 3024371 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,069 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| jen ve spojení s | 571344,5718 |
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 305/51 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 305/51 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
Dostupnost