RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 - Příslušenství od 6/2006 do 11/2008, 1598 ccm, 82 kW, 112 hp, K4M 812, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 295/100 mm |
| párová čísla výrobku | 233910 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Tvar pružiny | Zádržná pružina |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
| párová čísla výrobku | V46-0950 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,361 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
| párová čísla výrobku | V46-0952 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,361 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | pozinkovaný |
| povrch | vypáleny lak |
| párová čísla výrobku | V46-0951 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 100 / 295 mm |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 57578 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 100 / 295 mm |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 57577 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 58187 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 145 mm |
| Vnější průměr [mm] | 315 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 231-03-119 |
| párová čísla výrobku | 131-07-212 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 145 mm |
| Vnější průměr [mm] | 315 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 231-03-119 |
| párová čísla výrobku | 131-07-211 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Barva | černá |
| vnitřní průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 295 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 231-04-086 |
| párová čísla výrobku | 131-07-630 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Barva | černá |
| vnitřní průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 295 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 231-04-086 |
| párová čísla výrobku | 131-07-629 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 295/100 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 57SKV693 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| pro OE číslo | 4211218 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Množství | 8 |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | Varga |
| Číslo technické informace | K0101 |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost