OPEL ASCONA C (J82) 1.6 i Cat (F11, M11, F68, M68) - Příslušenství od 9/1986 do 8/1988, 1598 ccm, 55 kW, 75 hp, C 16 LZ, C 16 NZ, limuzína
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 5 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | způsobilý pro poživatiny |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 200 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 1500 °C |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| Barva | žlutá-transparentní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | bezsilikonový |
| Chemická vlastnost | dlouhodobá ochrana |
| Chemická vlastnost | neobsahující kov |
| Chemická vlastnost | nepromokavý |
| Chemická vlastnost | odolný mořské vodě |
| Chemická vlastnost | teplu odolný |
| Chemická vlastnost | Vysoká ochrana proti korozi |
| Jednotka množství | Mililitr |
| Přečíst montážní informace | Ano |
| Obsah [g] | 35 g |
| Konzistence (vlastnost) | krémový |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Delco Moraine |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Brzdový systém | DELCO |
| Délka čepu [mm] | 80 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Brzdový systém | DELCO |
| Délka čepu [mm] | 85 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| staré provedení | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Rozměr klíče | Torx-30 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 85 mm |
| Brzdový systém | Delco |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 100 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 87 mm |
| povrch | žlutě chromováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | Delco |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Brzdový systém | Delco |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | GM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Brzdový systém | Delco Moraine |
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 265/87 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost