OPEL ANTARA A (L07) 2.4 4x4 - Příslušenství od 12/2010 do 2/2015, 2384 ccm, 123 kW, 167 hp, A 24 XE, A 24 XF, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| Množství | 2 |
| povrch | Chrom-(V1) |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 8DZ 355 209-991 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,041 kg |
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Brzdový systém | Mando |
| Počet dílů [dílný] | 4 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 16,1 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní torx |
| povrch | Chrom-(V1) |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | TPM1000 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Množství | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost