FIAT PUNTO Van (176_) 1.7 D - Příslušenství od 4/1996 do 2/2000, 1698 ccm, 42 kW, 57 hp, 176 B3.000, Schránky/šikmá záď
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Průměr 1 [mm] | 247 mm |
| Průměr 2 [mm] | 95 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| párová čísla výrobku | 11160 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Průměr 1 [mm] | 247 mm |
| Průměr 2 [mm] | 95 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| párová čísla výrobku | 11159 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 95 mm |
| Průměr 2 [mm] | 247 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 1754372 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 95 mm |
| Průměr 2 [mm] | 247 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 1754371 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 1754374 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| povrch | pozinkovaný |
| párová čísla výrobku | 1754373 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
| Brzdový systém | Bendix |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 247/95 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 247/95 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Průměr v mm | 265 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Průměr v mm | 265 mm |
| povrch | pozinkovaný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bendix |
| Množství | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 6115084 |
Dostupnost