MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076) - Příslušenství od 7/1992 do 10/2001, 5987 ccm, 290 kW, 394 hp, M 120.981, M 120.983, Kabriolet
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 409 533 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | černě lakovaný |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 409 532 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,76 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 57SKV622 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,77 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 57SKV621 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Typ vozidla | SL600 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 356/100 mm |
| Materiál | ocelový plech |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,124 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 356 mm |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 131-07-662 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | ocelový plech |
| vnitřní průměr [mm] | 100 mm |
| Vnější průměr [mm] | 356 mm |
| povrch | Katodicky lakovaný ponořením |
| párová čísla výrobku | 131-07-661 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Délka čepu [mm] | 79 mm |
| Počet dílů [dílný] | 6 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Velikost závitu | M6x1 |
| Materiál | ocel |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Množství | 2 |
| povrch | Chrom-(V1) |
| Provedení šroubu/závitu/matice | samosvorný |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 8DZ 355 209-991 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1993 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost