BMW X1 (E84) xDrive 28 i - Ukazatel opotřebení od 3/2011 do 6/2015, 1997 ccm, 180 kW, 245 hp, N20 B20 A, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 867 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1141 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 865 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 865 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1141 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 867 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 1141 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1143 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,057 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 865 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 865 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 850 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1141 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pouze jednostranně nastavit |
| Délka [mm] | 867 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 867 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pouze jednostranně nastavit |
| Délka [mm] | 867 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1135 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 867 mm |
Dostupnost