BMW 5 Touring (E39) 525 tds - Ukazatel opotřebení od 3/1997 do 5/2004, 2497 ccm, 105 kW, 143 hp, M51 D25 (256T1), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 830 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 830 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 545 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 764 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 840 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 555 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 805 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 805 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 840 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 1110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 805 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost