AUDI Q5 (8RB) SQ5 TDI quattro - Ukazatel opotřebení od 11/2015 do 5/2017, 2967 ccm, 250 kW, 340 hp, DEHA, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 311,6 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 312 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 345 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 296 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 325 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 310 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,015 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 312 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 310 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 325 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 328 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,017 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Délka [mm] | 310 mm |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 300 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
| pro číslo výrobku | FDB4969 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 345 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 2 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Jednotka množství | kus |
| Varovný odstup [mm] | 342 mm |
| párová čísla výrobku | 70608005 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 320 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 1 |
| Jednotka množství | kus |
| Varovný odstup [mm] | 255 mm |
| párová čísla výrobku | 70608004 |
Dostupnost