BMW 7 (E38) 735 i, iL - Ukazatel opotřebení od 9/1998 do 7/2001, 3498 ccm, 175 kW, 238 hp, M62 B35 (358S2), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 569 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 620 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,022 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,019 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 620 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 625 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 625 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 585 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 570 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 620 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| Brzdový systém | Ate |
| Brzdový systém | Brembo |
| Varovný odstup [mm] | 570 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| Brzdový systém | Ate |
| Varovný odstup [mm] | 620 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| Brzdový systém | ATE/Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,029 kg |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| Brzdový systém | ATE/Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
| Brzdový systém | Ate/Brembo |
Dostupnost