BMW 3 kupé (E92) 330 xi - Ukazatel opotřebení od 3/2007 do 2/2010, 2996 ccm, 200 kW, 272 hp, N53 B30 A, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s performance brzdou |
| Délka [mm] | 692 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 840 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez Performance brzdy |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 850 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 1098 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 1093 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s performance brzdou |
| Délka [mm] | 679 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Délka [mm] | 695 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 662 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pouze jednostranně nastavit |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,050 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost