AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Ukazatel opotřebení od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,023 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 305 mm |
| pro číslo výrobku | FDB1001 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 305 mm |
| délka 1 [mm] | 255 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Druh brzd | kotoučová brzda |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 310 mm |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost