BMW 5 Touring (E39) 525 i - Ukazatel opotřebení od 9/2000 do 5/2004, 2494 ccm, 141 kW, 192 hp, M54 B25 (256S5), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 830 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2003 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 830 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2003 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 764 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 840 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 805 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 805 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1100 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 840 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 1110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 1120 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 805 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1100 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2003 |
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2003 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost