BMW 5 (E60) 530 d - Ukazatel opotřebení od 9/2002 do 9/2005, 2993 ccm, 160 kW, 218 hp, M57 D30 (306D2), limuzína
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 662 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 664 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 670 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 685 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 685 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 680 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 685 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 685 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 670 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 780 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 670 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 685 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,042 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 877 mm |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 670 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2005 |
| Speciální vozidlo | pro úřední vozidla |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 685 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34 35 6 763 667 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost