BMW 3 Touring (E91) 330 xd - Ukazatel opotřebení od 9/2005 do 6/2012, 2993 ccm, 170 kW, 231 hp, M57 D30 (306D3), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s performance brzdou |
| Délka [mm] | 692 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 840 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1107 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | 30 6D 3<M 57N2> |
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| Kód motoru | 30 6D 3<M 57N2> |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez Performance brzdy |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 695 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 1098 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 1093 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s performance brzdou |
| Délka [mm] | 679 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 867 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 850 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1110 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 865 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost