BMW 3 kupé (E92) 325 i - Ukazatel opotřebení od 6/2006 do 2/2010, 2497 ccm, 160 kW, 218 hp, N52 B25 A, N52 B25 AF, N52 B25 BF, kupé
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2007 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s performance brzdou |
| Délka [mm] | 692 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32633 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2006 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez Performance brzdy |
| Délka [mm] | 635 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitné zatížení | není určeno pro zvýšené užitečné zatížení |
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 635 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Užitné zatížení | pro zvýšené užitečné zatížení |
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 695 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 1098 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sportpaketem |
| Délka [mm] | 690 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| Typ vozidla | N53 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 640 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,032 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 690 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 679 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32633 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2006 |
| Konstrukční rok do | 09/2007 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| Délka [mm] | 640 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32633 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2006 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| Délka [mm] | 695 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 695 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,037 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | BMW |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost