MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Ukazatel opotřebení od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 190 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 95 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 95 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 2 |
| Číslo technické informace | P0229 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 4 |
| Číslo technické informace | P8611 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,014 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,012 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost