PORSCHE BOXSTER (987) S 3.4 - Ukazatel opotřebení od 7/2006 do 12/2009, 3387 ccm, 217 kW, 295 hp, M 97.21, Kabriolet
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez keramické brzdy |
| Délka [mm] | 369,6 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez keramické brzdy |
| Délka [mm] | 349,6 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | není pro Carbon-keramické brzdové kotouče |
| Délka [mm] | 505 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez keramické brzdy |
| Délka [mm] | 440 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdové zařízení | není pro Carbon-keramické brzdové kotouče |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdové zařízení | není pro Carbon-keramické brzdové kotouče |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla s keramickou brzdou |
| Délka [mm] | 461 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez keramické brzdy |
| Délka [mm] | 510 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro karbon-keramické brzdové kotouče |
| Délka [mm] | 505 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez keramické brzdy |
| Brzdový systém | Brembo |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 505 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| párová čísla výrobku | 33999 |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez keramické brzdy |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Délka [mm] | 90 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,020 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 106 mm |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| párová čísla výrobku | 33403 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 105 mm |
| Délka [mm] | 245 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| párová čísla výrobku | 20 93 3999 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BREMBO |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Délka [mm] | 355 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 510 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez keramické brzdy |
| Délka [mm] | 355 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s keramickou brzdou |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 315 mm |
Dostupnost