BMW 3 (E90) M3 - Ukazatel opotřebení od 12/2007 do 10/2011, 3999 ccm, 309 kW, 420 hp, S65 B40 A, limuzína
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1086 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 672 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1107 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Délka [mm] | 1090 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 1095 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,059 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25631 |
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 659 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 675 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 690 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 675 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,032 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 690 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 675 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 690 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 1 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 662 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| délka 1 [mm] | 1110 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
| délka 1 [mm] | 685 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Varovný odstup [mm] | 1107 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 25631 |
| Konstrukční rok do | 03/2010 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 1093 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,060 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost