BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 d - Ukazatel opotřebení od 1/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 210 kW, 286 hp, M57 D30 (306D5), SUV
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PA0132JM |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PA0134JM |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 895 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0134 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 51-00-0109 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 51-00-0116 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 51-00-0117 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1006 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 51-00-0109 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 51-00-0116 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 51-00-0117 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0134 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BP3371 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BP3409 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BP3419 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0133 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0134 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 50-00-0134 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 895 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500134 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1050 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510109 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510116 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510117 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2009 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 1006 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510109 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510116 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 510117 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2010 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 970 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500134 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 1020 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BP3371 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BP3409 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BP3419 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500133 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500134 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Délka [mm] | 960 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500132 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 500134 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost